فید به زبون آدمیزاد

به سلامتی فیلتر شدن جی‌میل یادم افتاد قبل سفر می‌خواستم لینکی به یک مطلب خیلی خیلی مفید بدم که کی‌زاد وبلاگ‌نویس نوزاد نوشته؛ به نظرم به خصوص مفیده واسه وبلاگ‌بازهای حرفه‌ای و نیمه حرفه‌ای که در و همسایه زیاد دارن واسه سر زدن...

(فقط یه مشکل کوچولو در استفاده از فید وجود داره؛ اونم این‌که به لینک‌های ادامه مطلب (در بلاگفا) و نظرخواهی، از فیدخوان دسترسی نیست؛ البت واسه مثل من که نظرات (و قربون صدقه‌هام) رو کمتر می‌نویسم، مشکلی نیست؛ اما در هر صورت ساده‌ترین راه حل اینه که این لینک‌ها رو دستی به مطالبمون اضافه کنیم تا توی فیدهامون نمایش داده بشن. به هر حال اگر هم مجبور شدیم آخرش به وبلاگ همسایه‌ای سر بزنیم، دیگه پشت در پست‌های قدیمی، ضایع نمی‌مونیم! چون می‌دونیم خونه با مطلب جدید تکونده شده و شیرینی ِ نظرمون رو هم که آوردیم...)

خب لینک رو که دادم. تا گوگل و مخلفاتش کلـّـهم فیلتر نشده و خلاص، پیشنهاد می‌کنم امتحانش کنید و ببینین زندگی مجازی با فیدخوان چقدررر شیرین‌ترتر می‌شه!

بعدنوشت: و این لینک  چطور می‌شود لینکدونی گودری ساخت.

/ 1 نظر / 13 بازدید
مونا مامان رادین

[ماچ] و من با این فید که تو گوگل ریدر اضافه کردم و باهاش وبلاگای به روز شده رو میبینم درتعجبم که الهه مامان آلما چطور و به چه روشی میتونه در عرض چند ساعت 60 تا پست با این همه عکس آپ کنه دست مریزاد مامانی [ماچ] از بابت اون هدیه ناقابل هم خواهش میکنم عزیزم . قابل آلمای نازم رو نداشت .